YAN FLÜT

Flüt çoğu orkestra, topluluk ve nefesli gruplarında soprano sesi veren enstrüman olarak kullanılmaktadır. Bu programda kursiyerin, flütü batı müziği düzeninde temel düzeyde, genel müzik teori ve tekniklerine uygun olarak çalabilmesi hedeflenir.


Eğitmenlerimiz hobi amaçlı eğitimler vermenin yanı sıra, hem yurt içi hem de yurt dışındaki Yan Flüt eğitimi veren üniversitelere hazırlanmak isteyen öğrencilerimiz için kişiye özel programlar hazırlamaktadır.
 

Kişiye özel bu programlarda eğitmenimiz sınavına girilecek okulun beklentilerine göre düzenlediği Yan Flüt derslerinin yanı sıra; solfej, teori ve duyma becerileri gibi konularda da öğrencilerini okulun beklenti seviyesinin üzerine çıkarmayı hedefleyen dersler yapmaktadır.
 

Ders günlerimiz eğitmenimize ve öğrencimize uygun bir gün ve saat seçilerek programlanmaktadır. Bunu bizimle yüz yüze ya da telefonda görüşerek programlayabilirsiniz. Haftanın 7 günü açığız. Hafta içi ve hafta sonu programlarımız mevcuttur. Herhangi bir seviye aranmamaktadır. Kurslarımız, genel olarak, hobi amaçlı olup yaş sınırı yoktur…